Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeli

Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeli

Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeli

Uzun zaman oldu sohbetten  bahsetmeyeli sohbet etmekten veya sohbet odalarından bahsetmeyeli. Sanki yıllar oldu sizlere makale yazıp içimdekileri paylaşmayalı. bugünkü konumuzun adı günahsız sohbetler olsun mu? Bir sene sonra tekrardan Ramazan'a girmenin haklı gururunu yaşıyoruz her birimiz içimizde onbir ayın sultanı nın verdiği huzur ve bereket var. Her ne kadar çalışırken oruç tutmak zor geliyor olsa da çok ayrı bir önemi var değil mi bu ibadetin. Salgın ile mücadele edilen geçtiğimiz yılda, insanlar birçok şeyin kıymetini daha derinden anlamışlardır elbet. Mesela akrabaları ziyaret etmenin ne denli büyük bir nimet olduğunu mesela ailecek bir yerlere gidip yemek yiyebilmek için nasıl güzel bir şey olduğunu.

Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeli Bunlara benzer o kadar çok şey öğrenmişizdir ki bir yılda anlat anlat bitiremeyiz. Her güzel olan veya çirkin olan bir şeyin sonu olduğu gibi elbette bu hastalıkta bir gün son bulacak. Er ya da geç Allah’ın izniyle mübarek Ramazan günlerin yüzü suyu hürmetine bu hastalık son bulacak. Temennim odur ki hastalık son bulduktan sonra insanlar geçtiğimiz birkaç sene içerisinde yapamadıklarını şöyle bir sakince düşünerek yapsınlar.

Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeliAllah’ım bize vermiş olduğu nimetlerin tek tek farkına vararak hareket edebilsinler. Her şeyin ardında bir imtihan vardır değil mi? Hastalık yangın sel deprem veya herhangi bir afet hangi biri sebepsizdir sizce elbette yaradan Rabbimin bir sınavı vardır bunlarla ilgili.

Sıradan Bir Dokunuş !!

Uzun zaman oldu Sohbetten bahsetmeyeli Mesele bazı olaylardan ders çıkarabilmek ve ardından Allah’a yönelmiş bir vaziyette hayatımıza devam etmektedir. Bazen bakıyorum içinde bulunduğumuz ortamları insanlar sadece sanal olarak yorumluyor lakin her sohbet sitesi sadece arayış içerisinde olup bayan ya da erkek arayanların sitesi değildir.

Mesela sohbet yıldızı laklak sohbet evi veya alemfm gibi siteler tamamıyla insanların birbiriyle muhabbet edebileceği gün içerisinde yaşamış olduğu sıkıntıları birbirlerine dile getirip huzur bulabileceği sohbet odaklı ve radyo odaklı sitelerdir. Günün yorgunluğunu akşam buraya gelip çok rahat bir şekilde atabilirsiniz. Pandemi sürecinde insanlar birçok vaktini evlerinde geçirdikleri için sanal alem her anlamda çok rağbet gören bir yer haline gelmiştir. Bunu sadece sohbet siteleri olarak söylemiyorum mesela sabahları insanların bismillah diyerek dükkanları açmadık ları halde çok zengin olabilmişlerdir.

Hastalık sürece kimileri için iflas olsada sanal alemi iyi kullanabilenler adına bir fırsat olarak gelmiş ve hayatları boyunca elde edemeyeceği kadar ticaret yapma imkanı sağlamıştır. Her musibetin altında elbet bir güzellik var değil mi bu da bu işin güzelliği olsun o halde. Hayatımızın her anını dolu dolu yaşamak hayatımızda her şeyi doya doya gözlemlemek ve aynı zamanda sanal hayatımız dahi olsa doğru insanlarla bir arada olmak çok önemlidir bizler ekibimizle birlikte ince eleyip sık dokuyor ve ortamımıza sadece kaliteli insanları dahil ediyoruz sizleri de aramızda görmekten çok mutluluk duyarız günahsız sohbet etmek istiyorsanız gelebileceğiniz tek adres bizim yanımızdir

admin 3
7 Yorumlar
GofRetiCe

Elinize kaleminize sağlık.

Gul

Emeğinize sağlık

RihTim

baya baya iddiali konuşma olmuş , yani sanalda tekiz sohbetyildizi evimiz , dürüstlük seviyemiz , puanlamada birinci yada sonuncu olmak değil birlik olmak hedefimiz diyorsunuz . eh bir aydır takılıyorum sohbetyildizi ailesine uzaktan bilmiosun ama içlerine girince o sıcaklığı alıyosun. tşk emekleri geçenlere.

My

Emeginize saglik basarilar dilerim 👏👏👏

Kahve

Eline emeğine sağlık..

Ece

Emeginize saglik👏

qSmLy`

👍👍cok guzel Emegine Saglik

Cevap bırakın