Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Gizli Sohbet

Gizli Sohbet

 

İtiraf Gizli chat

Evet evet bu bir itiraf yazısıdır. Sohbet yildizi da neler neler oluyor bunları size aktaracağım. Kanal sakinleri , online kullanıcılar Sohbetyildizi chat kanalında neler yapıyorlar. Kanallara gelmeden önce yapılması gerekenlerden bazıları kanalın girişinde bulunan makalelere dikkat kesilmektir. sonrasında kanalın görselliğine bakarak çekici olup olmadığını gözlemlemektir. Ve sonra en önemlisi bir rumuz yazarak kanala girip kullanıcıların nicklerine bakmak ve sohbet genelinde neler konuşuluyor, gelen insanlara ne kadar samimi davranılıyor, ve konuşmaların insanların dikkatini çekip çekmediğine bakmaktır.

Sizlere itiraf ediyorum bu kanala dertli giren dertsiz , arkadaşsız giren en az 4 5 samimi arkadaş, dostsuz giren dost edinerek çıkıyor. Kanala girdiğiniz an size yaklaşımı candan olan bir çok kullanıcı ile karşılaşmanız sizi bu ortamdan uzaklaşamadığınız bir hal aldırıyor. İtiraf ediyoruz ki kanalımız sizin gönlünüze açılan bir kapıdır. İçinizde tuttuğunuz ve kimseye söyleyemediniz sırlarınızı Sohbet yildizi chat sitesine gelerek anlatma imkanı ve içinizi rahatlatma imkanını kaçırmayın. Çünkü insan içinde biriktirdiği dertleri ile başarıya ulaşamaz demiştik değil mi?

Real hayatınızda kimseyle paylaşamadığınız bir çok sırrınızı kanalımızda bulunan ve dinlemekten zevk alan nadir kullanıcılarımız ile de paylaşarak içinizi rahatlatabilir ve bu sırrı 3. Kişiden duymayacağınızın da garantisini vermektedir. Güncel hayatınızın bir düzene girmesi için gelmeniz gereken tek sohbet sitesi burasıdır.

Sohbetyildizi chat kanalında olan ve izlemekten zevk alacağınız konuşmalar sizi kimi zaman güldürecek kimi zaman duygulandıracak kimi zamanda maziye götürecek zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Gizli sohbetlerin bir başkasından duyulmadığı özel odalarda konuşulanların genel sohbet ortamına yayılmadığı ve gönül rahatlığı ile sohbet edildiği sitemiz 7/24 aktif durumda olup siz değerli kullanıcılarımızın zaman geçireceği ve eğleneceği halde olup diğer sitelerden farkını ortaya koymuştur. ZirveShell farkı ile sohbet odalarımız güvenliğinizi ve gizliliğinizi kesinlikle korumakta olup özel oda okuma modülünü de devre dışı bırakmıştır. Bir çok sitede olan özel odanın konuşmalarını kaydeden modül bizim karşı çıktığımız bir durumdur. insanların özellerine saygı duymayanlar da tepki koyarak insan haklarına özen gösteren sitemiz rahat edebileceğiniz tek chat sitesidir

admin 43
16 Yorumlar
OLay

yaklaşık 1.5 yıl önce irc forumlarında okumuşdum...bu sunucuyu ..sanal alemde 3. cü 5 yıldız alan yegane kanal olma özellıgınden dıkkatımı çekmışdı bu sunucu...geldım gördüm yazdım okudum...sevgılımde oldu ...arkadaşlarımda oldu çok güzel dostluklarımda oldu...dogru düzgün komut bılmememe ragmen çıkabılecegım en yuksek makama network admınlıge çıkdım..sonra olaylar gelışdı zamanla...ama dıyecegım...insana insan gıbı muamele yaparlar..sorunun oldugunda işlerını güçlerını bırakıp ılgılenırler..gelene hg ,gidene selametle demek farz der...saygıyla karşılar saygıyla gönderırler..sanal alemde 16 yıllık bır geçmışım var ..çok sunucu gördum çok sunucuda takıldım.... ama bu sunucu.hakkında dıyecegım son cümlem...akşam olupda kendı odama çekıldıgımde ... duvara sırtımı döndügümde ..kendımle başbaşa kaldıgımda...yalnızlıgımı unutdugum yegane mekan burası dıyebılecek kadarda ..sevıyorum burayı... ne ötesi ne berisi...!!!

Kralice

Güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık

KaCaK

Emeklerinize saglik

SedNa

Emeğinize saglik

AreS

Olay kardesim burada dostluqun kardeşliqin nasıl olduqunu qörüosn sende kardesimizsn ve dusuncelerin için teşekkürler sohbetyildizi.com ailem adına.. Hepinizin ayrı ayrı sevqisi sayqısı var cansınız

iLSu

Emeğine sağlık

SibeL

Emeğine sağLık

Ümit

Emegine sağlık abim

Furkan Cenk Irmakcan

yine hifa yine çook güzel bir makale emeğine sağlık.

Hifa hatun

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sohbetyildizi hepimizin yeri. Gelen hoş gelir sefa getirir

Kahve

Emeğine yüreğine sağlık.

aSeL

Kalemine sağlık.

qSmLy`

Emegine yuregine Saglik

Rüya

Emeğine sağlık

Kaan

Emeğinize saglik

PoPyy

Güzel emeğinize sağlık

Cevap bırakın