Kahkaha Sohbet

Kahkaha Sohbet

Kahkaha Sohbet’in adresi sizleri selamlar. Kahkaha hayatımızın vazgeçilmezleri arasında . Gülümsemeden gülmeden bir hayat geçmesi bence çok saçma olur.Gülmek insana o kadar iyi geliyor ki bunu anlatmak için size aşağıda biraz bununla ilgili bilgiler vereceğim. Kahkaha sohbet odaları açmakta ki fikrimiz burada insanların gülmek eğlenmek güzel vakitler geçirmek adına yapmasını sağladığımız bir şey . Sonuçta sanala başka neden girilir ki değil mi ?  Eğlenmek gülmek stres atmak için gelinir bununla birlikte de biraz da sohbet yapmak için . Her insanın kahkaha atması farklıdır kimileri içtenlikle atar kimileri zorla kahkaha atarlar . Aralarında ki fark ise birisinin ayıp olmasın diye karşısındakinin anlattığına gülmesi diğeri ise tamamen çok beğenmesinden ötürü gülmesidir. Sanalla bunun ne alakası var derseniz de çok alakası var. Sanal deyip geçmeyin bazen bilgisayar başında konuşulan anlatılan bir çok şeye bilgisayar ekranın başında sesli olarak kahkaha atarak gülebilirsiniz . Yani insan iç güdüsü neye ne zaman tepki vereceği belli olmamaktadır.

Şamata chat

Şamata chat

Gülmek güldürmek çok fazlaca tebessüm etmek insanı genç ve zinde tutan stresi önleyen faktörlerden biridir. Yani düşünün bir insan görüyorsunuz ve yaşından çok fazla ufak gösteriyor bunun nedenini ona sorarsanız fazla gülmesinden stres yapmamasından hayatta kafaya takmaması ve gamsız oluşundan . Aslına bakarsanız böyle de olmak gerekmektedir. Hayatta ne için kim için kafaya bir şeyler takmalıyız ki ? Hayat dediğimiz şey göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir şey. Bir bakmışız yaşlanmış ve yolun sonuna gelmişiz. İşte o vakitten sonra ne yürüyebiliriz ne gezebiliriz ne gülebiliriz. Olduğumuz yerden bizlere bakmalarını izleyebiliriz. O yüzden hayatımız boyunca yapabildiklerimiz her zaman yanımıza kar olarak kalacaktır. Bundan dolayı gençken hayatımız boyunca her zaman gülümseyecek gülümsetecek anılar biriktirmemiz şart arkadaşlar. İleride bunu da keşke yapsaydım dememek için ve çocuklarımıza torunlarımıza gülümseyerek bir anı fotoğraflar bırakmak için bolca kahkaha atmalı ve bunları biriktirmeliyiz. Bundan dolayıdır ki kahkaha sohbet sitelerini bizlerde hizmete açtık .İnsanların güzel anılar zamanlar geçirmelerini sağlamak amaçlı bol bol kahkaha gülümsetmek amaçlı bir sohbet odaları açtık. Burada bolca hikayeler , fıkralar , anılar anlatılmakla birlikte kendinizin hiç bir şey olmamış gibi gülme imkanı sağlanarak günün stres ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olunmakta. Şöyle düşünün yüzlerce kişi var ve bir çok kişi bir şeyler anlatıyorlar başından geçen olayları gün içinde yaşadıkları şeyleri anlatıyorlar sohbet ediyorlar sizlerle . Bunu yaparken de komik ve kahkaha atarak gülerek eğlenerek yapıyorlar bu bir nevi gülme terapisi gibi bir şey arkadaşlar. Yani insan psikolojisi çok değişkenlik gösteren bir yapıdır. Her an her şekilde değişebilir anlık olarak saniyeler içinde üzülme derecesine gelebiliriz. Bundan dolayı saniyelerin bile önemi olan bir dünyada ağlamak üzülmek yerine gülmek kahkaha atmak gülümsemek bunu karşımızda kiler ile paylaşmak ne kadar güzel ve harika bir şey değil mi ?

GırGır Sohbet

GırGır Sohbet

Kahkaha chat odaları işte tam olarak yukarıda anlattığımız gibi insanların mutlu olmasını sağlayan bir yer açıkçası şu zamanlarda da o kadar çok ihtiyacımız olduğunu görmekteyiz. Herkesin geçim sıkıntısı para sıkıntısı yada farklı dertlerinden biraz olsun uzaklaşarak buraya gelmeleri ve kafalarını dağıtmaları kahkaha sohbet kanallarında bulunmaları harika bir şey. Ayrıca ücretsiz bir şekilde almaları bu hizmeti tamamen harika bir şey . Bence sizlerde buraya gelerek bizlere katılarak hayatınızda yaşanan monotonluktan uzaklaşarak kendinizi bizlere bırakabilirsiniz. Hiç değilse denemeye değer olarak bakabilirsiniz. Şimdiden bizleri tercih eden arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi borç bilir hepinizi buraya geldiğiniz için emin olun pişman olmayacağınızı bildiririz.

admin 25
2 Yorumlar
TexaSLy

Emeginize saglik cok basarili bir paylasim olmus

AnqeLiC

Gülmek bulasiciymis ellerinize emeginize saglik :)

Cevap bırakın