Sohbetbalim Sohbetleri

Sohbetbalim Sohbetleri

Aşkın, sevginin, seviyenin ve chat ‘in tek adresi Sohbetbalim Sohbetleridir.

Türkiye’nin en kaliteli Muhabbet sitesi Sohbetbalim Sohbetleri ‘ndeki Kanal genel muhabbetimizi sizlere kısaca anlatacağız. Makalemizi okudukça arkadaşlarımızın ne kadar samimi ve içten olduğuna kendiniz şahit olacaksınız.

Aile Sitesi Sohbetbalim Sohbetleri

Mutluyum

Mutluluğumu herkesle paylaşmak istiyorum. Bu mutluluğumu sanal sohbet arkadaşlarımla paylaşıyorum. Hiçbir olumsuzluk  göstermeden beni dinliyorlar. Mutluluğumdan dolayı onlarda mutlu oluyorlar.  Kimi şakacı, kimi olgun, kimi duygusal dostlar. Mutluluğuma dj ortak oluyor.  “en güel şarkıyı  mutlu olduğum için bana armağan ediyor.”

Şaşkınım

Bir haber alıyorum şaşırıyorum.  Çünkü tecrübesizim. Birazda korkuyorum…  Bu şaşkınlığımı yine sohbet arkadaşlarımla paylaşıyorum. Kimi benim gibi çok şaşırıyor, kimi daha önceden yaşadığı olay gelip çözümler üretiyor, kimi tebessüm ederek dinliyor. Derken  AlemFm’in dj’si olan arkadaşım anons ederek bana destek oluyor. Tecrübesi olan dostlarımın gösterdiği yol yordam sayesinde şaşkınlığımı gideriryorum.

Üzgünüm

Kötü bir haber aldım. Boğazım düğümlendi ve gözlerim doldu. Dokunsalar bir çocuk gibi hıçkıra hıçkıra ağlarım. İnternetin başına geçer Muhabbet ettiğim dostlarımın yanına giderim.  Kendi derdimle onları üzmek istemem. Ama Sohbet arkadaşlarım derdim olduğunu anlarlar ve sorarlar “Senin neyin var ?” Hemen toplanırlar derdimi sorarlar. İçimi dökerim dostlarıma . Beni dinlerler sonuna kadar dinlerler.

Benle beraner gülen dostlarım bu sefer benle beraber benim için ağlıyorlar. Hayat tecrübesiyle donatılmış kadim dostlarım “üzülme! Ne dertler geçmiyor ki? Bu da geçer. Unutma beterinde beteri vardır. Üzülme sen”  diyerek benim yanımda olurlar. Dj arkadaşım çalar dertli bir parça  bir Türk Halk Müziği ile derin bir nefes aldırır bize.

Duygusalım

Bir gün duygusal bir hal alırım. Çünkü aşığımdır.  “Seviyorum”  diye haykırırım kanal genelinde.  İşte o an her duyguyu bir arada yaşarım. Bazen gülerim bazen ağlarım… Beni hiçbir zaman bırakmayan dostlarım hemen gelirler yanıma. Kimi zekice bir espiri ile beni güldürür. Kimi “aşkın ne kadar leziz bir duygu” olduğunu savunur. Kimisi de “aşka inanmam” der beni düşündürür. Alem Fm dj’si çıkar verir bir slow şarkı.

Şimdi anlaşıldı mı neden  ismimiz sohbetbalim sohbetleri ?  Acımızı, kederimizi, sevincimizi, neşemizi biz birbirimizle paylaşırız. Paylaştıkca hem dostluğumuz hemde ailemiz büyüyor.Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bazen bir arkadaşımız takımının attığı gole sevinir ve bizimle paylaşır. Bizde onla beraber yad olur seviniriz. Karşı takımı bile tutsak o gülüyor diye mutlu olur güleriz. Bazen bir arkadaşımız da çiceği solduğu için üzülür. Kendisini çiçeklere boğarız… Biz böyle güzel bir aileyiz. Sizleride ailemiz de görmeyi dileriz.

Makalelerimiz

 

ETİKETLER :
sohbet