Sohbetyildizi Mobil Chat

Sohbet Yıldızı Ücretsiz Mobil Sohbet

ücretsiz mobil sohbet girişi ile üyelik sorunu olmayan  canlı kişiler ile tanışma ve dünyanın her yerinden her kıtasından yeni kişiler ile tanışmanın keyfini cıkartın sohbet yıldızı mobil telefonlarınızdan giriş yaparak sizleri bekleyen yeni dostlar ile yeni arkaşlar ile hemen  sohbet başaya bilirsiniz

  Sanal ortamda karşılaşmak, garip ama çok güzel. Yazıları okumak, muhabbet etmek, arkadaş olmak bunlar zamanımızda güven açısından çok zordur biliyoruz. Ama emin olun ki bu sohbet sitesinde okuduğunuz her cümle  kalbinize dokunacak. Benim çok dokunuyor özellikle sevdiğimden alıyorsam o yazıyı kalbimde, gönlümde mutlu bir şekilde ayrılıyorum bu siteden.
  Bazen diyorum, tanıştığımız her kişi karşısındakini tanımadan muhabbet ediyor samimi oldukça dahada içrelere dokunan cümleler sarfediyor ve bu diğer sitelerde değil sadece bu chat sitesinde gerçekleşiyor
  Kimiz biz tanımıyorsunuz, siz kimsiniz bizlerde sizi tanımıyoruz. Zamanla tanışırız elbette, biz şuyuz, buyuz, biz böyleyiz demek yakışıksız olur. Zaten kendimizi tanıtmakta ayrı bir sorun, bir insanız işte, okul, sınav, iş, ev öyle sürüklenip gidiyoruz. Bildiğim tek bir güzel şey var, bunca koşuşturma arasında yalan dolan içinde bir doğru aramak zorunda değilim çünkü ben zaten doğrunun, doğru insanların arasindayim bu sohbet sitesindeyim.
  Kişi kendisine tarafsız gözle bakamıyor. Denedim ben olmuyor. Ama karşımdakine bakiyorum çok rahat ve bu sitede baktığım her kişinin gönlünun zenginliğini görüyorum. Sizde gelin ve gönül zenginliğimizi çoğaltalım.
  Bu chat sitesinde hasta olanlara sadece gecmis olsun demek yok, yakın olanlar bir kilo portakalla ziyarete gidiyor, hastahaneya taşıyor en önemlisi kalpten dua ediyor. Gelin duamiza ortak olun..
 Bazen büyük bir boşluk beliriyor içimizde. Herşey anlamını yitiriyor birden. Mesela sizinle tartışalım, katlanabilir misiniz bana?  Bir insanin ruhu ruhuma yakınsa sorun yok. Dünyanın öbür ucunda ki biriylede uyuşabilirim  ben. Bir uyuşum yoksa yani başindakine de yabancilasiyor insan. Bu sohbet Sitesinde Türkiye’nin her yerinden güzel insanlar var ve bizler birbirimize uyumlu insanlariz ki kalp kirmak bir müslümana yakışmaz bizlerde kırmayanlardanız.
 Bir sohbet ki insanlari yazişirken mutlu eden, bir sohbet ki yazıştığı kişi sebebiyle huzur bulan, bir sohbet ki samimiyetin insanlara kattiği degerlerle birbirine bağlayan. Evet bizler birbirimize bağli candan seven insanların olduğu ortamda chat yapıyoruz. Ve istiyoruz ki sizlerde bu ortama dahil olun duymayan kalmasın gelsin görsün istiyoruz.  Ve mutlu olacağınızin da garantisini veriyoruz.
Evet sizi seven birileri var dedik ya hani insan sevdiğinin yanında olmak ister. Yanımızda olun  sohbetin tadina hepbirlikte varalım.. HiFa iyi Sohbet’ler Diler
sohbet