Yeni nesil chat 2

Yeni nesil chat 2

Yeni Nesil Chat Sohbet

Yeni Nesil Sohbet Sanal ortam; yani chat ve sohbet platformları 21.yy ile birlikte lügatlarımıza girmiş ve anlam kapasitesini her geçen zamanda genişleterek devam etmekte olan sosyal bir mecradır. Bizlere erişim kolayligi saglayan, chat ortamları her geçen gün daha da geliserek büyüyen bir platformlardan birisidir. Genç kuşak idrak etmekte zorlansa da, biraz yaşı olanlar için teknolojinin ve internetin hatta sohbet ortamlarının önemi anlam bütünlüğü olarak daha ön plandadır. Keza sohbet ortamlarının İnsanlıgın varlıgından bu yana ki en uçuk fikir ve icatların döndügü asırda olduğumuzu söylemek pekte mübalagaya kaçmayacaktır.

Yeni nesil muhabbetler

Yeni nesil muhabbetler

Bunu anneannelerimizden de teyit etmek mümkün. En başta belirtildiği gibi yaşı olanların gözünde canlanması daha olası olan bir fark var teknoloji konusunda. Sohbet platformları ile hayatımızda ki değişiklikler, imkanlar, duygularımız , düzenlerimiz, şartlarımız ve daha fazlası. Milyonlarca etmeni etkileyen bu gelişim ve, çogu zaman yenisi çıktı diye kıyılara köşelere attığımız cihazların ta kendisidir. Cebimizde devasa bir kültür taşımaktayız. Milyonlarca bilim insanın binlerce yıllık kültür aktarımının ardından vardıgı sonucun şekile bürünmüş hali. Haberleşmenin zor olduğu yıllarda , anlık çıkan bir kararın iletilmesi 3 aylık yol ile gerçekleşirdi. Şimdi ise saniyeleri almamakta, tabi bunun içinde en basit kişisel meselelerde yer alıyor. İnsanlar artık sosyalleşme ihtiyacını; tıpkı sevdikleriyle buluşmuşcasına, iletişim hızının verdiği kolaylık ile birlikte dünyanın neresinde olursa olsun anlık giderebiliyorlar. Bunun en kolay yanı da chat platformlarından bu erisimi saglayabilmek. Tabi bu tanıdık insanların dışına çıkarak , yeni insanları bulma noktasına kadar gelmiştir. Chat siteleri; sosyalleşmeyi , yeni insanlarla tanışmayı kolay hale getirmiş bir platformdur. Normalde misafir gelirken ev sahibi ; evin düzenine, bulaşık ,çamaşır , kir , toz gibi iki kişinin iletişiminin geçeceği mekanın detaylarına ağırlama adetlerinden ötürü dikkat ederek özen gösterir. Bunun yanında ikramlar, içecek ve yemek gibi adetlerinde içine katılmasıyla birlikte misafir olgusu epey bir zaman alır. Dışarıda bir buluşmada ise, yol ve mekan mesafesinden dolayı hem bütçeyi hem de zamanı etkilemektedir. Fakat sanal dünya yani chat ortamı ile mekan düzeni stabil hale gelerek, yolu saniyelere indirgemiştir. Chat sitelerinde ki bu sanal evler yeni bir sosyalleşmeye kapı açmıştır. Sanal dünyanın gelişmesiyle bir çok sosyal medya mecrası ortaya çıkmıştır. Bunların çogunun farklı işlevleri vardır. Chat siteleri ise Facebook, İnstagram ve Youtube’un dışında ayrı bir amaç güder. Diğerlerin aksine ekli kişilerle olan iletişim sınırlaması olmaksızın yeni kişilerle tanışmaya ve sürekli bir sohbete olanak sağlar.

Yeni insanlarla muhabbetler

Yeni insanlarla muhabbetler

muhabbet yıldızı  sitesi tam da bu amaçla açılmış bir agdır. Sitede birden fazla faaliyet alanları bulunmaktadır. Öncelik olarak kişisel verilere önem verildiginden, birçok oda bulunur. Özelden mesajlaşma , istediğin toplulukla özel olarak sohbet etmek mümkündür. Aynı zamanda site içerisindeki herkesle aynı anda konuşabilirsiniz. Bunların dışında radyo etkinlikleri bulunmaktadır. Radyoda yayınlarda istek parça çaldırıp , dj ile sohbet etkinlikleri gerçekleştirilebilmektedir. Oyun odalarıyla birlikte isteyen kişiler birbirleri arasında yarışma yapabilirler. Birbirinden farklı emoji , yazı tipi ve rengi ile sohbet kanalı insanlara nezih bir ortam sunmaktadır.

admin 31
8 Yorumlar
Ümit

Emeğine sağlık abim

Kahve

Emeğine sağlık

GofRetiCe

Emeğine sağlık

Reyhan

Emeğinize yüreğinize sağlık :)

Nelly

Harika yazilmis bir yazi.. kaleminize saglik.

qSmLy`

Emegine Saglik

Santo

DOMAIN SERVICES EXPIRATION NOTICE FOR sohbetyildizi.com Domain Notice Expiry ON: Jan 12, 2021 We have not gotten a payment from you. We have actually attempted to call you but were not able to contact you. Go To: https://bit.ly/3bwALC0 For information and to process a discretionary settlement for your domain website service. 011220210354363753688578798sohbetyildizi.com

Eric

Cool website! My name’s Eric, and I just found your site - sohbetyildizi.com - while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool. But if you don’t mind me asking – after someone like me stumbles across sohbetyildizi.com, what usually happens? Is your site generating leads for your business? I’m guessing some, but I also bet you’d like more… studies show that 7 out 10 who land on a site wind up leaving without a trace. Not good. Here’s a thought – what if there was an easy way for every visitor to “raise their hand” to get a phone call from you INSTANTLY… the second they hit your site and said, “call me now.” You can – Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site. CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better! That’s why we built out our new SMS Text With Lead feature… because once you’ve captured the visitor’s phone number, you can automatically start a text message (SMS) conversation. Think about the possibilities – even if you don’t close a deal then and there, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. Wouldn’t that be cool? CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=sohbetyildizi.com

Cevap bırakın