Survivor

Survivor Sohbet

Survivor ile ilgili sizlere bugün sohbet üzerine biraz yorumlarda bulunacağız arkadaşlar. Ayrıca hoş geldiniz arkadaşlar. Survivor demek hayatta kalan demektir. Türkçesi bu denli olmakla birlikte hayatta kalmak hayatta kalmak için savaş vermek mücadele etmek demektir. Bu kelime üzerine ülkemizde bir yarışma programı son yıllarda bulunmaktadır. Her sene farklı yarışmacılarla birlikte yenilikleri olan yarışmada 30 kişi 2 farklı adada hayat mücadelesi vermeye calışmaktalar. Bunun yanı sıra ödül toplayarak kendilerini hayata adapte etmeye çalışmaktalar. Oyun olmayan saatlerde ise ada hayatında yaptıkları sohbetler ekranlara yansıtmakta. Bu yüzden biz izleyiciler neler merak ediyorsak devamlı takip etmekteyiz. Tabi ki bazılarımıza göre saçma gelebilmekte ama sizlerde kamp hayatı yaşamışsanız ve kamp hayatında hayatta kalabilmek adına çaba sarf ettiyseniz biraz da olsun orada yarışan yarışmacıları anlayabilirsiniz.

Bazılarımız diyecektir Onlar tamamen bilinçli olarak ekranlarda yemek yemediklerini söylemekte filan diyebilir ama belli bir süre sonra kilo verdiklerini gördükçe gerçekten aç kaldıklarını anlayacaksınız. Ayrıca adalarında buldukları aynı şeyleri yemeleri yada denizden avlanmaları onlara sadece protein olarak geri dönmekte . Örneğin bir ekmek gibi bir hamur gibi kilo aldıracak ürünler olmadıkları için genelde yedikleri yemeklerde ya hindistan cevizi yada balık olduğu için kilo vermeleri çok çabuk olmakta. Sadece dediğimiz gibi protein üzerine besinler aldıkları için vücudu dinç tutmak adına ilerlemekteler. Kilo aldırmayan yiyecekler olduğu için çok kısa sürede zayıfladıklarını göreceğiz. Ayrıca bu yarışmanın yapımcısı olarak eski muhabirlerden acun ılıcalı olmakta. Bu yarışmanın hem yapımcısı hemde sunucusu olarak 10 yıldır devam ettirmektedir. Kendi televizyon ekranından yayınladığı yarışmada çok sayıda insan izlemekte. Bu sayede de çok büyük meblalarda paralar kazanmaktadır. Aslında yarışmayı yarışma yapan tamamen izleyiciler yani halktır. Eğer izlenmediği taktirde bu yarışmada diğerleri gibi rafa kalkacaktır. Ama uzun süredir izlenme rekorları kırdığı için ve her sene farklı yarışmacılar gelerek yarıştıkları için devamı olmaktadır. Aynı kim milyoner olmak ister gibi . Kenan ışık kın sunduğu ve rahatsızlığından dolayı onun yerine bir çok kişinin sunduğu programın son sunucusu ise kenan imirzalioglu olmaktadır. Gerçi onun kadar iyi sunmasa da format gereği yarışma kendisini döndürmeye devam etmektedir. Bunlarla ilgili bir çok sosyal medya platformlarında sohbetler dönerken bizlerde bunun hakkında yorum yapmamak olmaz diye düşündük ve sizlere bu tarz güzel bir yazı kaleme aldık .

Survivor Panaroma

Survivor Panaroma

Aslında herkesin hayatında bir survivor hikayesi vardır sonuçta Türkçe kelimesi hayatta kalmak olan bir kelime olduğu için hayatta kalmak için hergün elimizden gelenin en iyisin yapmaktayız. Bunun için gün içinde çalışıyoruz ve bunun karşılığında paramızı almaktayız. Eğer bunu yapmadığımız taktirde hayat şartları bizlerede ağır gelecek ve kaldıramayacak boyutlarda olacaktır. Bu yüzden bir nevi bizlerde halk olarak ta hayatta kalmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Arkadaşlar umarım bu makale altında yorumlarınızı paylaşır görüşlerinizi dile getirir sizlerinde düşünceleri doğrultusunda ileride başka makaleler kaleme alırız.

sohbet