Mobil Chat

Mobil Chat Odaları

Mobil sohbet Denildiğinde. Gırgır ,Şamata, Eğlence ,Vakit Öldürmece Diye Düşününler.. Bu Düşüncelerinizde Haklı Olabiliriniz Ama unuttuğumuz Sıcaklık,Sevgi,Saygı, Dertleşme,Önemseme Manevi Paylaşımlar Real hayatta Yakalayamadığımız Samimi Dostluklar. Yeni yeni Kişilikler ve Hayatlar yokmu ? Var Sohbetyildizi.com Bu Sıcaklığı Yakalayabileceğiniz Sohbet Platformudur..

chat mobil

chat mobil

Neden mi Sohbet yildizi,
Şahsen Kendimden Örnek Vermem Gerekirse Sohbet Odalarına KatıLmamdaki Amaç “Birileri Var Görmediğim Uzaklarda Ama Can Diyeceğim Dostluklar Kurabileceğim Birileri Var”. Ve İyiki Girdiğim Dediğim Bu Sanal Alemde Tanığım Onca Kişiler Sizler İyiki Varsınız. Neden Mi ? Cunki Real Dunyamızda Paylaşamıdığımız Onca Sıkıntımızı Rahatlıkla Dökebildiğimiz Bir Dünya Bambaşka Bir Ortam..
Dök İçini Rahatla Dost..Muzik Dinle Aç Radyonu yildizfm Duygularına Tercuman Olsun…
Hey Dj Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Çalarmsın.. Kulaklığınızı Takın Ve Dinleyin… Tanıdığım En Guzel Yurekler Mi ? Nerden Biliyorsun Sanal Dunya Realden Daha iyi Diyorsunuz Dimi ?… Size Bikaç Örnek İsim Vereyim..

Nicki : Hata = Abidir Candır Ciğerdir Rahatlıkla Konuşup İnceliği Görebileceğin Abi Sıfatını Üzerinde Çok Güzel Taşıyan Adam..

Nicki : SibeL = Sessizdir,Kibardır, Tam Bir Hanımefendi..Takdire Şayan Bir Duruşu Olan Kadın…

Nicki : My = Sıcaklığı kadar Samimiyetiyle Ön Planda Olan Yengemiz İçtenliğiyle Sohbetyildizi`nin Gözbebeği..

Nicki : Kahve = O Benim Tatlı Ama Bi OKadarda Saygı Duyduğum Guzel Yüreklim..Herkesin Tanımasını Gereken,Rahatlıkla Derdini Paylaştığın insan iyiki Varsın Dedirten Kadın..

Nicki : Kedii = Sohbet yildizi ve YıldızFm Radyomuzun Gülü Müdürü Founderi Çenebazı 🙂 Ama Kalbini Görün Okadar Saf Okadar Temiz Okadarda İnatcı 🙂 Ama Canmıdır Taa Kendisi :)..

Nicki : ALbay = O Bir Sarıı O Bir Kadife Sesli Ama Adamdır Sarı Poyraz Kardeştir Kankadır Abidir Kısacası Candır…
( Bazen Fevridir ama Guzel Yurekli Adamdır)

Nicki : yohh = Nickine Aldanmayın Vardır Bizimledir Espiriliği şen şakrak Kişiliği Ama En Cokta Kalbindeki Yureğindeki o ılık ılık Akan Saygıyı içimize akıtan Hissettiren..

Nicki : iLSu = Kikirik İlsuyu size anlatmalı İşte Böyle :)) O Bir rekortmen Dj O Bir Kikirik O Bir Odunsu Kişiliği altında Sevecen,Sıcak Bir Kalpli..

Nicki : AnqeliC = idealist, Disiplinli, Kimine Göre Sivri Dilli, Kimine Göre Abla Dost Can Canandır..

sohbet mobil

sohbet mobil Odaları

Ve Sayamacağım Kadar Guzel Yurekli Kişilikler..Ama Biri Varki ( yağ yakmıyorum ) Kardeşimmisin Abimmisin ! Dostummu Arkadaşımmı!Canmısın Sen Yurekmi ! O kimmi ` ibOo` sohbet yildizi Bize Aile Olarak Yuva Kuran İnsan Koca yurekli Adam Gibi Adam.. Her zaman Sıkıştığımda Yanımda maneviyatını Hissettiren Haksa Hak Adaletse Adalet Sağlayan Bana Kardeşliğin gerçek Olduğunu Anlatan Gösteren TexasLy İbOo Sen Benim Tanıdığım Bambaşka Bir Yureksin… İyiki varsınız dediğim Sanal Dunyasındaki Gerçek İnsanlar…

Sanal Deyipte Geçme tanı .. BAK GÖR KİMLER VARMIŞ bu sanal vatanında…
Sizlerde benim gibi şanslı olabilirsiniz Neden Bir Adım Atmayasınız :)) Haydi Durma Gel Bir Klavye Kadar Uzağındayız Sende Katıl Bu Sıcak Samimi Sohbet yildizi Ailesine… Artık eskisi kadar da zor değil bilgisayar aramana hiç gerek yok hemen google ye mobil sohbet yaz ve sohbetin yıldızı na tıkla yukarida saydığım insanların nicesi ile tanışma fırsatı yakala hayatına farklı bir anlam kat… Mobil sohbet‘in en kaliteli adresine sizleri bekliyoruz.

Saygılarımla
AreS

sohbet