Sohbet kalbim

Sohbet kalbim 

Kırmakmamak için naif davrandiğın insanlar tarafından kırılırsın . Sohbet kalbim Zordur birine güvenmen ürkekçe bir yaklaşımla güvenmeyi denersin belki güvenebilirim yada güvenmeliyim dersin .. Yanılmamak için için içini yer durur Zamanla insanlar seni soğuk uzaklaşmış sessiz ,mesafeli ve hatta mutsuz kendini beyenmiş ukala zannederler .. Bilmezler asla senin kirilip incinen o hassas kalbini korumaya aldiğini… Kimse bilmez hayatta tek başına yapayanliz yilmadan ayakta durduğunu Kimse bilmez tüm dünyaya meydan okuduğunu!! Hiç kimse bilmeyecek yılmaktan yorulduğumu Hiç kimse bilmeyecek sessiz sedasiz anlayışını …

Chat kalbim odaları

Chat kalbim odaları

Zifiri karanlikta kan kussan cümlelerimi öfke dolu gözlerim tebessüm ile hayata bakan ümitlerim sakince bir gülümseme ile heybetli omuzlarima aldığım ve kimsenin göremediğini o masum ve temiz hayallerim .. Kimse bilmesede ruhuma saran ince detaylara sahip kendinden emin oldukça hayata adeta kafa tutmuş heveslerim .. Birine güvenmek onu sevmek arkadaş olmak dost yada arkadaşlık kurmak .. Güven yada his . Hani deriz ya benim dostum konuşmadan beni anliyor ise o işte benim arkadaşim deriz .. Kime güvenip kime ne konuşmasini bazen tereddütle yaşariz Günler aylar bir birlerini kovalar ve zaman bir hayli hizlica akıp gider .. Tek başına nekadar çaresiz kalırız bir maske takariz suratimiza sahte gülümsemeler ve içinden gelmeyerek sahte tebessümler .. Sizin hiç kalbinizden geldiği gibi sohbet etmek isteyişiniz oldumu ? Birine güvenmek ? Hiç düşünmeden duygularınızı Özgür bırakmak ? Hayata adim atar gibi yeniden ve heycanina heyecan katmak ? Benim oldu çok garip ama sanal sohbet odalarında .. Güven denilen o sözcük real hayatımızda bizi nekadar olumsuz etkilese bile sanalda gayet rahat mutlu ve huzurlu zamanlar geçiriyoruz .. Hiç tanımadığın insanlar ile konuşmak derlerini anlatmak seni tanimadıkları halde sana destek çıkarak nekadar değerli olduğumuzu bir kez daha gösterirler ..

Kalbim muhabbet

Kalbim muhabbet

Nekadar da sanal olsa insanlar bize manevi destekleri ile bir bütün olup seni yalnizliktan alip götürürler bir kalabalığa.. Derin ve buhram olan zamanlar size sanki ilk bahar tadinda huzur rahatlik ve mis gibi zamanlar geçirmenize vesile olur .. Sohbet kalbimde öyle birşey ki sohbet ederken zaman su gibi akip geçiyor sanal sohbet odalarinda size değer veren insanlar ile sohbet etmenin tadi bir başka .. O halde sizde buyrun gelin sohbetin ve kalplerin birleştiği sohbet ortaminda sadece sohbetyıldızın da .. Güven duygu cesaret ve mutluluk oldukça hepsi mevcut sadece sohbetyıldızı hepinizi sevgiyle selamliyor sohbetin kalbi tek farki içten ve doğal sizleride aramizda görmekten memnun oluyoruz sevgilerimizle ..

sohbet